Sepetim Boş

Allods Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem


           


Allods Online, Rusya’nın Astrum Nival oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve My.com tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Savaş ve bilim kurgu öğelerini bünyesinde barındıran oyunun milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Allods Online oyunu, gelişmiş bir görüntüye sahiptir. Türkçe dil desteği sayesinde ülkemizde birçok oyun severin tercih ettiği Allods Online’ın kullanıcısı sayısı sürekli artış göstermektedir.

Birçok bölümden oluşan bu sürükleyici oyun ile uzayda zaman geçirmenin heyecanını yaşayacaksınız. Alldos Online oyunu Sarnaut gezegeninin bazı doğa olayları sonucunda parçalara ayrılmasıyla başlamaktadır. Ayrılan bu parçalara Allod adı verilmektedir. Bu parçaların her birinde üçer ırk bulunmaktadır. Tüm parçalar için en büyük tehlike ise sürekli saldırı halinde olan yaratıklardır. Allods Online oyununda iki farklı güç odağı bulunmaktadır. Kenyalı ittifakı ve Zadaganlar İmparatorluğu bulunmaktaydı. Gezegen sakinleri ise sürekli gelen yaratık saldırılarına karşı birlik olmak zorundaydı.

Bu noktada online olarak oyuna katılan kullanıcılar gezegeni korumak için aldıkları görevleri yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Allods Online, oyun dünyasındaki derinliği ile de dikkat çekmektedir. Oyunda 6 farklı ırk ve 8 farklı sınıf seçeneği bulunmaktadır. Oyunu indirdikten sonra kayıt işlemini yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu sırada bağlı olmak istediğiniz ırkı seçmeniz gerekmektedir. Oyunda takım oyunu ve işbirliği konusu son derece önemlidir. Allods Online sadece Türkçe dil desteği sunmakla kalmayıp, Türkçe arayüz de sunmaktadır. Ayrıca oyunun Türkiye sunucuları da bulunmaktadır. Böylece arkadaşlarınızla bir araya gelerek takımınızı oluşturma imkanınız bulunmaktadır.

Allods oyununda çevrimiçi hizmetlerden faydalanmak ve oyun zevkinizi katlamak için kristal adı verilen hesabınızda bakiye yüklü olması gerekmektedir. Allods kristal oyun içi para birimine verilen isimdir. Kristal hesabınızdaki bakiye ile daha güçlü silahlara sahip olabilir ve rakiplerinizi mağlup etme imkanı yakalayabilirsiniz. Gameaktif, tüm online oyunlarda olduğu gibi Allods Online oyununda da sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

 Ucuz Allods kristal hizmeti için tercihiniz Gameaktif olmalıdır. Esnek ödeme yöntemleri ve uygun fiyatlar ile uzun süredir hizmet sunan Gameaktif, Paysafecard satışıyla da sizlere hizmet sunmaktadır.

Sayfada yer alan Paysafecard paketlerinden dilediğinizi seçerek, kısa sürede ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gameaktif olarak ucuz Allods kristal hizmetini, güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktayız. Allods Online oyununda Elmas hesabı da önemlidir. Bu hesabınız ile çevrimiçi özelliklerden faydalanarak daha keyifli bir oyun imkanı elde etmiş olacaksınız.

Gameaktif ile Allods elmas satın al hizmetinden kısa sürede faydalanacaksınız. Bu konuda da sizler için belirlenen ödeme yöntemlerinden, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Allods elmas satın al hizmetinden faydalanırken bütçenize göre paket seçmeniz de oldukça önemlidir.

Gameaktif firması olarak Allods Online oyununuzun keyfini katlıyoruz. Sizlere en hızlı ve en güvenli ödeme yöntemleriyle hizmet veren firmamız ile tüm online oyunları indirebilir ve oyunlarda çevrimiçi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.