Sepetim Boş

Apple Store iTunes

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
25 TL Apple Store Bakiye - - 25,00 TL Satın Al
50 TL Apple Store Bakiye - - 50,00 TL Stok Yok
100 TL Apple Store Bakiye - - 100,00 TL Stok Yok

RESİM GÜNCELLENİYOR....Apple Store iTunnes Milyonlarca kullanıcısı olan Apple Store, teknolojinin mümkün kıldığı her ortamda kullanabilecek bir online mağazadır. Apple tarafından işletilmektedir. Tamamen İpohe,  İpod, İpad marka ürünlerinin kullanıcılar tarafından yapılandırılarak eğlence işlevli olan oyun, müzik, film gibi içeriklerin kullanılmasında yarar sağlar. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere mağazada iki kategori bulunmaktadır. Ücretsiz olanlarda reklam olasılığı fazla iken ücretli alınan ürünlerde reklam sıkıntısına rastlanmamaktadır.

Apple Store’ de milyonlarca ürün bulunmaktadır.  İşletim sistemi İOS olarak bilinmektedir. Apple Store kullanıcıları mutlaka İTunnes kullanıcısı olmaları gerekmektedir. Çünkü özellikle müzik ve filmlerin İphone, İpad ve İpod Tounh ürünlerinde müzik ve film içeriklerini cihazlara yüklenmesini sağlayan bir programdır.

Apple Store ile alışverişin tadını çıkarmak için Apple Store Hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  Apple kimliği oluşturmak için adınızı soyadınızı yazdıktan sonda ikinci aşama olarak e-mail adresi ve parola oluşturmak gerekmektedir. Parola oldukça hassas bir konudur. Parolanız 1 az bir küçük harf içerdiği gibi en az 1 büyük harf içermek zorunluluğundadır.  Ayrıca parolanızın içinde en az bir rakam olması gerekmektedir. Parolada harfler ard arda iki harf içermemelidir.  Parola 8 karakterden oluşmalıdır. Tabiki kimliğinizi oluştururken güvenlik soru ve cevabını doldurmak gereklidir. Kişisel bilgilerinizi tam olarak doldurduktan sonra Apple Store kimliğiniz oluşacaktır.

Apple Store kimliğinizi oluşturduktan sonra artık keyifli uygulamaları ücretli veya ücretsiz satın alabilirsiniz. Apple Store İtunnes’in en güzel yanlarından biride satın alınan uygulamayı diğer İpohe,  İpod, İpad ürün kullanıcıları ile paylaşım imkânıdır. Paylaşım esnasında bir kullanıcının ürünü bir kez indirmesi yeterlidir. Daha sonra uygulamayı kısa sürede diğer kullanıcılar ile paylaşabilmektedir.

Apple Store İtunnes ile iş birliği içindedir. Kullanıcılarına daima kaliteli uygulamalar sunduğu gibi her zaman yanında olarak İpohe,  İpod, İpad gibi ürünlerinin gelişmesi ve kişiselleşmesi için büyük rol oynamaktadır.  Apple Store birçok kategoride müşterilerine seçkin bir alışveriş sunmaktadır.  Oyundan, müziğe, müzikten, sinemaya, kişisel yaşamdan, kitaba bir çok dalga müşterisine uygulama sunarak kendini daima geliştiren online alışveriş mağazası bugün en çok tercih edilen uygulama türüdür. Apple Store kullanıcıları genellikle birçok uygulamanın ilk kullanıcıları olarak büyük avantaj sahibidirler. 

Apple Store kullanımı oldukça fazla olduğu bir gerçektir. Birçok avantajı vardır. Bununla birlikte Apple Store’nin hiçbir dezavantajı yoktur. Apple Store’den ücretli alışveriş yaptığınızda eğer üründen memnun kalmadığınız durumlarda 14 gün içerisinde iade fırsatı verilmektedir. Ayrıca kredi kartına 12 taksit imkanıyla ücretli kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Bununla birlikte Apple Store kullanıcıları özel olarak konfigürasyon sağlamaktadır.  Dünyanın her yanında severek ve beğenilerek kullanılan Apple Store İTunnes gibi bir programla bütünleşmesi ayrıca kullanıcılara ayrı bir keyif kattığı da bir gerçektir. Apple Store müşteri memnuniyetine değer veren kaliteli uygulamalar ve ürünlerle kullanıcılarına farkını göstermektedir.