Sepetim Boş

BitupCard

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
BitUpCard 250TL BTC - - 275,63 TL Satın Al
BitUpCard 500TL BTC - - 551,25 TL Satın Al
BitUpCard 1000TL BTC - - 1.102,50 TL Satın Al

RESİM GÜNCELLENİYOR...........


Bitcoin ismini , sanal para birimi üretmek üzerine faaliyet gösteren şirket adından almaktadır.Bu sanal para birimi işleyişini noktadan noktaya veri aktarımı sistemi üzerinde gerçekleştir..bu veri akışı saniyelere dayanan bir işlemdir. Gerekli bilgiler tanımlandıktan sonra alışveriş yapmanız ve ödemeyi gerçekleştirme süreciniz saniyelerle sınırlı duruma gelmektedir.Bitcoinin tercih edilmesinin en büyük nedeni de bu denli hızlı gerçekleşen alışveriş sürecinde hiçbir ek ödeme yapılmamasıdır.Bitcoin hesabınızda ne kadar limitiniz var ise o kadar limit karşılığı ürün ya da hizmet sahibi olursunuz.Güvenlik ise anahtarlışifreleme sistemi ile gerçekleşir. Bu da kullanıcıların kendini dolandırıcılığa karşı güvende hissetmesini sağlar.

Bitcoin Ödeme Seçenekleri

Gameaktif.com sitesinde yer alan birçok oyun gereksinimi için bitcoin ile ödeme seçeneği mevcuttur..belirli miktarda piyasada bulunan bitcoinler ise kilitlenme sistemi ile güvence altına alınmıştır bir kullanıcı belirli bir miktarda bitcoin ile , bir ürün ve hizmet satın alma işlemini onayladığı süreçte bu bitcoinler kilitlenir. Başka bir işlemde kullanılması engellenir.Bu kilitleme işlemi alıcı tarafın hesabına onaylı bir şekilde bitcoin geçmesi sürecine kadar devam eder.

Ayrıca bitcoin ilk ATM’ye sahip sanal para birimi olarak da bilinir. İlk kanada da kullanılmaya başlanmış bir ATM’si de vardır.ATM’ler de ise güvenlik el okuyucu sistemi ile sağlanır. .oyun sitelerinde ise en güvenli ve pratik şekilde Gameaktif.com’dan bitcoin ile alışveriş yapabilirsiniz.