Sepetim Boş

First Blood

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
20 First Blood Altını - - 1,00 TL Satın Al
100 First Blood Altını - - 4,98 TL Satın Al
200 First Blood Altını - - 9,64 TL Satın Al
400 First Blood Altını - - 19,28 TL Satın Al
1000 First Blood Altını - - 48,20 TL Satın Al
2000 First Blood Altını - - 96,39 TL Satın Al
4000 First Blood Altını - - 192,78 TL Satın Al


First Blood online oynanan bir savaş oyunudur. Oasis Game tarafından yayınlanmıştır.Oyunun Türkçe dil desteğinin olması da kullanıcılara kolaylık sağlar. Oyunun binlerce kullanıcısı vardır. Oyunun tarayıcı tabanlı olması da yükleme aşamasında pratiklik sağlar.Oyuna gameaktif.com'dan first blood altını alarak avantajlı şekilde giriş yapabilirsiniz.. Bu size ekstra avantajlar kazandırmaktadır. First Blood’ da altın kazanmak önemlidir. Level atladıkça altın kazanmanız zorlaşır.En ucuz ve pratik bir şekilde oyununuza gameaktif.com dan first blood altın yüklemesi yapabilirsiniz.

En iyi silaha sahip olmak için gameaktif.com dan first blood altın satın alarak kısa sürede üst seviyelere ulaşabilirsiniz.

Oyunda ekip kurmak önemlidir. Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz First Blood’a facebook arkadaş listenizden kişiler ekleyerek, kendi ekibinizi kısa sürede kurarsınız. Aktif oyuncularla ekip kurmanız size başarı getirir. Oyun içi yardımlaşma çoğalır.

Arkadaşlarınıza Gameaktif.com oyun kredileri kullanarak motive mesajları da gönderebilirsiniz.

Oyunda savaş sırasında üzerinizde birden fazla sayıda silah bulundurma hakkınız vardır. Oyunun zorluk aşamasına göre oyun başardıktan sonra bile dilediğiniz silahı kullanabiliyorsunuz.En iyi defans gücüne sahip silahları satın almak için Gameaktif.com sitesinden oyun altını alabilirsiniz.

Gameaktif.com online oyun severler için oyun paraları ve oyun kredileri hizmetini en pratik ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır.


FİRST BLOOD GPAY EPİN ALTIN YÜKLEME