Sepetim Boş

Hakkımızda

OyunTicaret; Knight Online, Silkroad, Metin 2, Wolfteam ve birçok popüler oyunu ve oyun parasını birçok güvenli ödeme yöntemleri,geniş ürün yelpazesi,sınırsız stok,7/24 anında teslimat ile satın alabileceğiniz hızlı ve güvenilir bir alışveriş hizmeti sunar.
Misyonumuz
Online oyunlar hakkında oyunculara rehberlik eden OyunTicaret, en uygun fiyat ve en hızlı teslimat garantisini sunar. Oyun sektöründe güvenilirliğiyle bilinen OyunTicaret, sorunsuz hizmet verme konusunda %100 başarıya ulaşmış tek oyun firmasıdır.
2014 yılında başlayan oyun sektöründeki yolculuğumuz her gün katlanarak başarıya ulaşıyor. Online oyunlar konusunda oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün yelpazesine sahip OyunTicaret, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeye devam ediyor.
Vizyonumuz
OyunTicaret, E-Pin satış ağını daha da yaygınlaştırarak, oyuncuların, oyun dünyasındaki hayatını kolaylaştırmak için en kaliteli hizmeti size en uygun fiyat alternatifleriyle sunmak için çalışıyor. Amacımız, dünya çapında online oyun platform oyuncularının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, en pratik çözümleri sunmak ve oyun dünyasında yaşanan yenilikleri, öncelik Türkiye olmak üzere hizmet verdiği her noktaya en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır. Türkçe desteğin çok önemli olduğu internet oyun sektöründe OyunTicaret, Türkçe hizmet veren canlı destek ekibiyle kullanıcıların soru ve sorunlarına kesin çözümler getirmekte. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız, kullanıcılarına kolay ve güvenli bir platform sunuyor.
Hedeflerimiz
Kurulduğu tarihten itibaren Online oyun dünyasının kullanıcılarına en çok avantaj sağlayan site olan OyunTicaret, bu konumunu sürdürmeyi ve her geçen gün sunduğu avantajları daha da arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. OyunTicaret, öncü olduğu benzer yenilikleri devam ettirmek ve kullanıcılarına yepyeni olanaklar sunmak için, yatırımlarını artırarak tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Bugün ise online oyunlar sektöründe söz sahibi bir firma olarak başarıyla yolumuza devam etmekteyiz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz