Sepetim Boş

Neverwinter

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 ZEN Perfect World 450ZEN - 9,99 TL Satın Al
1000 ZEN Perfect World 900ZEN - 24,99 TL Satın Al
2000 ZEN Perfect World 2250ZEN - 49,99 TL Satın Al
4000 ZEN Perfect World - - 99,99 TL Satın Al
9000 ZEN Perfect World - - 199,99 TL Satın Al


          


Neverwinter oyununu daha akıcı oynayabilmek ve çevrimiçi hizmetlerden faydalanmak için zen hesabınızda kredi yüklü olması gerekmektedir.  Neverwinter hesabınıza yükleyeceğiniz zenleriniz ile silah, kıyafet gibi değişik birçok üründen tek tıkla faydalanabileceksiniz. Oyunu daha akıcı oynayabilmeniz ve karakterinizi güçlendirmeniz için mutlaka ZEN puanlarına ihtiyacınız vardır. Bu puanları uygun fiyata almak ve güvenli alışveriş yapmak isterseniz, Gameaktif’i tercih etmelisiniz. 

Gameaktif verdiği kesintisiz hizmet ile Neverwinter hesabınıza zen yüklemenizi sağlamaktadır. 7 gün 24 saat, istediğiniz bir zamanda Gameaktif hesabı üzerinden Neverwinter zenlerinizi kredi kartınızla, Havale,EFT,Kartsız işlem,İninal kart,ATM Banka kartı,İnternet Bankacılığı,Cep Bank, PTT ya da mobil ödeme vb.seçenekleri ile bakiye yükleyebilirsiniz. Online oyunlarda güvenli alışverişin tek adresi olan Gameaktif, Neverwinter oyununda da hizmetinizdedir.

                  NEVERWINTER ZEN KODU NASIL YÜKLENİR?                              

1-http://www.arcgames.com/tr/games adresinden oyuna giriş yapın.

2-Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

3-Açılan pencereden “E-pin kodunu kullan” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa sitemizden almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

4-“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

5-İşleminiz tamamlandı neverwinter zen hesabınıza sorunsuz yüklendi. Keyifli oyunlar.