Sepetim Boş

Rappelz

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 Wcoin Webzen 5WCON - 19,19 TL Satın Al
1000 WCoin Webzen 10WCON - 38,38 TL Satın Al
2000 WCoin Webzen 20WCON - 76,75 TL Satın Al
3000 WCoin Webzen - - 115,13 TL Satın Al
5000 WCoin Webzen - - 195,96 TL Satın Al
10.000 Wcoin Webzen - - 383,76 TL Satın Al

RESİM GÜNCELLENİYOR....


Savaşçının laneti ismi ile de bilinen Rappelz Gpotato tarafından yayınlanmıştır.Devalar korkusuz savaşçılardır. Aynı zamanda iyileştirme güçlerinin olması devaları oyunda değerli kılmaktadır. Devaların şifa kabiliyetlerini kısa sürede kullanabilmeleri için Gameaktif.com sitesinden Wcoin satın alarak gerekli olan itemlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Oyunun para birimi Rupidir. Her savaşçı oyun puanı yanında oldukça yüklü miktarda Rupiye de sahip olmak zorundadır. Oyunda henüz yeteri kadar rupi kazanamıyor ve yeteneklerinizi bu sebepten yeterince kullanamıyorsanız gameaktif.com sitesinden en ucuz fiyatlarla wcoin yüklemesi yapabilirsiniz.

Oyunda her karakter bir stratejiye bağlı olarak savaşta ilerler. Bireysel olarak savaşlarda bulunabileceğiniz gibi birlik oluşturup daha güçlü olarak da ataklarda bulunabilirsiniz.Birlik olmanız her zaman size daha büyük oyun puanı kazandıracaktır.

Gaia evrenini büyük yıkımdan kurtarmaya hazır mısınız? Gala Lab’ın geliştirmiş olduğu Rappelz size fantastik bir dünyanın kapılarını açıyor. Diğer MMORPG tarzı oyunlarından kaliteli ses ve görüntü efektleriyle ayrılan Rappelz’de kendinizi geliştirip meslek edinebilirsiniz.

Deva, Asura ve Gaia adlı ırklardan birini seçerek Rappelz dünyasına adım atın. Geliştirilen ve birden çok pet seçeneği sunan oyunda çetin bir rekabete hazırlanın! Yaradılış ve yıkımın ikili içinde Rappelz’in dünyasına kendinizi kaptırın! 

Online Oyunlar İçin En Güvenli Alışveriş Sitesi Gameaktif.com