Sepetim Boş

War Thunder

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Mangır Kart 5 TL MNG5 - 5,00 TL Satın Al
Mangır Kart 10 TL MNG10 - 10,00 TL Satın Al
Mangır Kart 25 TL MNG25 - 25,00 TL Satın Al
Mangır Kart 50 TL MNG50 - 50,00 TL Satın Al
Mangır Kart 100 TL - - 100,00 TL Satın Al
Mangır Kart 125 TL - - 125,00 TL Satın Al
Mangır Kart 250 TL - - 250,00 TL Satın AlWar Thunder, 2.Dünya Savaşı dönemini konu alan bir savaş oyunudur. Oyunu Gaijin Entertainment Şirketi yayınlamaktadır. Her geçen yıl kullanıcı sayısında artış görülen oyun görsel efektleriyle dikkat çekmektedir. War Thunder oyunu ile 2.Dünya Savaşı’nın hava harekatlarını bizzat yönetme şansı elde edecek ve o dönemlerin havasını yaşayabileceksiniz. Aksiyon, MMO türlerini bünyesinde barındıran War Thunder tek olarak ya da çok oyunculu olarak online oynanabilen bir oyundur. War Thunder oyununda özellikle uçakların teknik ayrıntılarına fazlasıyla dikkat edilmiştir. 

War Thunder oyununu diğerlerinden ayıran bir nokta ise çocuklar için geliştirilen gerçekçi olmayan savaş modudur.Bu mod ile oyuncular görsel olarak savaş içerisinde yer alsalar bile gerçekçi silahlar kullanmazlar ve ateş etmezler. Böylece sadece yetişkinler değil çocuklar da bu oyunu şiddet unsuru içermeden oynayabilir ve keyifli zaman geçirebilirler. War Thunder oyunu kayıt ücretsizdir. Bunun yanı sıra oyundaki tüm özelliklerden, gelişmiş modlardan, gerçekçi silahlardan faydalanmak ve ordunuzu zirveye taşımak için Golden Eagles ismi verilen para birimine ihtiyacınız vardır. Gaijin Entertainment şirketinin sanal parası olan Golden Eagles yükleyerek oyunun keyfini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. War Thunder oyunu Golden Eagles alışverişi için tek adresiniz, Gameaktif olmalıdır.

Oyun heyecanınızı zirveye çıkarmak için güvenebileceğiniz Gameaktif 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. War Thunder hesabınıza Gameaktif aracılığıyla mobil ödeme, havale veya kredi kartı seçeneklerinden size en uygun olanı seçerek kısa zamanda hesabınıza Golden Eagles paranızı aktarabilirsiniz. Sizler için oluşturulan Golden Eagles paketlerinden birini satın alarak oyundaki tüm özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz.

Dünya üzerinde kullanıcı sayısı sürekli artış gösteren War Thunder oyununda ordunuzu geliştirmek ve kısa zamanda başarılar elde etmek için hesabınıza Golden Eagles parası yüklemelisiniz. Tam bu noktada Gameaktif siz oyun severlerin her an hizmetindedir. Güvenli ve hızlı alışveriş için tek adresiniz; Gameaktif