Sepetim Boş

World of Warcraft

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
World of Warcraft Battle for Azeroth - - 179,72 TL Satın Al
World of Warcraft Battle Chest + 30 days EU - - 42,23 TL Satın Al
BattleNet Gift Card 20 € - - 114,51 TL Satın Al
30 Günlük Prepaid Card (EU) - - 70,11 TL Satın Al
60 Günlük Prepaid Card (EU) - - 102,38 TL Satın Al
World Of WarCraft: Legion + 100 Level CD Key EU - - 116,84 TL Satın AlGünümüzde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile Guinness rekorlar kitabında kendi alanında rekora sahiptir. Oyunun bilinen ismi ise Wow dur. Bu 3 boyutlu olan bu oyun, kaliteli grafiklerle de oyuncuların beğenisini toplamaktadır. Oyun çok oyunculu olduğundan, paket alımına ihtiyaç duyulmaktadır.

World of Warcraft ilk aydan sonra ücretli olmaktadır. Oyun keyfinizin yarıda kalmaması için tercih edeceğiniz ilk yol World of Warcraft prepaid, gamecard ismi verilen kartlar olacaktır. Bu kartları satın alarak 2 aylık ücretsiz oyun oynama hakkı kazanmanız mümkündür. World of Warcraft oyununda oyuna kesintisiz devam edebilmek için gereken diğer bir sistem ise World of Warcraft oyunu için satın alabileceğiniz gold dur. Hesabınıza yükleyeceğiniz goldlar ile rahatça oyun içi satın alma işlemleri yapabileceksiniz.

Gameaktif sizlere tüm online oyunlarda olduğu gibi, bu oyunda da kesintisiz bir oyun zevki sunmaktadır. Gameaktif üzerinden kredi kartınızla, havale yöntemiyle ya da mobil ödeme ile para yatırarak World of Warcraft hesabınız için kolaylıkla uygun fiyata gamecard satın alabilir ya da hesabınıza gold yüklemesi yapabilirsiniz. Gameaktif, online oyunlar için 7/24 hizmetinizdedir.

http://us.battle.net adresinden oyuna giriş yapın.
Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Account” butonuna tıklayın.
Açılan sayfada 'Games & Codes' butonuna tıklayıp 'Code Redemption' butonuna tıklayınız.
Gameaktif sitemizden almış olduğunuz kodu boşluğa girip 'Redeem Code' butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

World of Warcraft E-pin hesabınıza sorunsuz yüklendi. Keyifli oyunlar.