Sepetim Boş

Zula

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
3250 Zula Altını ZA3 - 4,90 TL Satın Al
6750 Zula Altını ZA6 - 9,90 TL Satın Al
13750 Zula Altını ZA13 - 19,90 TL Satın Al
36000 Zula Altını - - 49,90 TL Satın Al
124000 + 10000 Zula Altını - - 169,90 TL Satın Al
185000 + 20000 Zula Altını - - 249,90 TL Satın Al


          

  Zula, Türk firması Madbyte Games tarafından piyasa sürülen bir MMOFPS oyunu. Oyunun girişinde dikkatimizi çeken ilk detay 15 yaş altındaki kullanıcılar için yasak olması. Oyuna başlayabilmek için 15 yaşın üzerinde olduğunuzu önünüze gelen kutucuğa tıklayarak teyit etmeniz gerekiyor. Oyuna ilk girildiğinde özellikle de Türk kullanıcıların ilgisini çeken bir başka detay ise görseller. Türkiye’ deki cadde, sokak ve binalar oyunun kurgulandığı ana mekânları oluşturuyor.

  Zula’ nın grafik görüntüleri çok sade olarak tasarlanmış. Ses efektlerini de gayet başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Oyunun biz Türk kullanıcıları sevindirecek bir başka özelliği ise tabi ki oyun dilinin Türkçe olması. Senaryoya gelirsek; Türkiye yabancı istihbarat ajanlarının dünyada en çok bulunduğu yerlerden bir tanesidir. Bu ajanlar ülke sınırları içinde birçok insanı öldürür. Buna bir son vermek isteyen devlet güçleri, Bordo Bereli üst teğmen Demir Erez’i Gladyo’ nun içine sızdırır. Kimliği ortaya çıkana kadar birçok operasyona katılan Erez deşifre olması ile ortadan kaybolur. Tüm sevdikleri Gladyo tarafından öldürüldükten sonra intikam için Gladyo ile savaşmaya karar verir. Senaryonun devamında oyuncu olarak bizim devreye girmemizle oyun Zula ve Gladyo arasındaki savaşla devam ediyor.

 Oyuna girişte sade yapısı ile bizi yormayan klasik bir MMOFPS oyunu ara yüzüyle karşılaşıyoruz. Oynamak istediğimiz sunucuyu seçtikten sonra istersek başkalarının kurduğu odalarda istersek de kendi kurduğumuz odada oynamaya başlıyoruz. Market kısmında silah ve teçhizatlar mevcut. Karakter bölümünden ise ölme ve öldürme oranlarımızı ayrıca zula parası ve altınlarımızı görebiliriz. Görevler Bölümünde 6 adet görev bulunuyor. Birini bitirdiğimiz zaman diğeri açılıyor.

  Oyunda Üsküdar sokakları, metro istasyonu, düğün salonu, otopark gibi Türkiye’ ye özgü haritalar mevcut. Detaylı olarak hazırlanan haritaların gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Seslendirme efektlerinin yönetmek için Z, X ve C tuşlarını kullanıyoruz. Oyunda en önemli şey hareket. Ne kadar hareketli olursanız öldürülme riskiniz o kadar azalıyor. Nişan alıp ateş etme kısmını oyunda basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu durumda bize el çabukluğu fazla olan oyuncuların diğer oyunculara göre şanslarının biraz daha fazla olacağını  düşündürdü. Oyuncu karakterimizin çömelme ve yürüme özelliği mevcut ama koşma özelliği bulunmuyor.

  Oyunumuzda 5 adet slot seçeneği var. 1. Slotta paşa yüzük ve nitro tüpü mevcut. Paşa yüzük ile kullanmış olduğumuz silahın tepmesini azaltırken, nitro tüpüyle ateşleme hızımızı artırabiliyoruz. 2. Slota geçtiğimizde ise hızlı canlanma özelliğini görüyoruz. Hızlı canlanmanın bize sunduğu avantaj öldükten sonra tekrar canlanma hızımızı artırarak oyuna daha erken dahil olma ve dolayısıyla da bize daha çok düşman öldürme fırsatı sunması. 3. Slotta bize sunulan seçenek Adrenalin ve Kalkan. Adrenalin bize hız kazandırırken, kalkan koruma sağlıyor. 4.Slotta Şarjör Cebi verilmiş. Bunun faydası ise mermisiz kalmamak için ekstra şarjör almamızı sağlaması. 5. slotta Çift Taraflı Şarjör Cebi var. Çift Taraflı Şarjör mermimiz bittiğinde daha hızlı şarjör değiştirmemizi sağlamak adına oyuna eklenmiş bir özellik..

Genel olarak baktığımızda harita tasarımları, karakterler, sade ara yüzler ve basit oynanışıyla oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi yaşatan Zula’ yı Gameaktif.com sitesinden sipariş edebilirsiniz. Bilgisayar oyunlarında oyunseverlerin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü bulabileceğiniz Gameaktif.com avantajlı alışveriş sistemi ile alıcılarına sanal alemden güzel bir şekilde alışveriş yapma imkânı sunuyor. Siz de hemen ücretsiz olarak üye olup sevdiğiniz oyunları sipariş edebilirsiniz.

http://www.zulaoyun.com/pin/epin adresinden oyuna giriş yapın.
Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “E-Pin Yükle” butonuna tıklayın.
Açılan sayfada 'Epin' yazısını tıklayın
Gameaktif'den satın aldığınız Zula Online Altın Parası Kodlarını giriniz.
'Yükle' butonuna tıklayınız. Böylece işleminizi tamamlayabilirsiniz.